Тварини

Народні прикмети та повір’я, пов’язані з кішками

Вже багато століть кішки живуть з людьми пліч-о-пліч. Приходячи до нашого будинку, вусаті стають повноцінними членами сім’ї, а окремих випадках- повноправними господарями житла.

Ці красиві, горді і самодостатні тварини оповиті безліччю таємниць, повір’їв та прикмет, про які ми з порталом https://ango.org.ua/?cat=35 поговоримо сьогодні докладніше.

 1. Найпоширеніше повір’я-якщо чорна кішка перебіжить людині дорогу, отже, на нього чекають невдачі.
 2. На новосілля хвостатого друга першого пускають у будинок на удачу, достаток та сімейний добробут. Вважається, що місце, де ляже кішка, є найчистішим за енергетикою.
 3. Якщо до будинку (або квартири) прийшла кішка, її в жодному разі не можна проганяти. Коли немає можливості залишити тварину у себе, її необхідно дати притулок на час, дати дах, їжу і визначити в добрі руки.

Тим більше не можна проганяти вагітну кішку. Згідно з повір’ями, той, хто впустить кішечку в будинок, допоможе кошеням з’явитися на світ і знайде для них добрих господарів, надалі буде віддячений Вищими Силами за свою доброту. Якщо ж людина не прийме тварину, від неї можуть відвернутися успіх і щастя.

Прийнято вважати, що саме триколірна “гостя” принесе радість та везіння до будинку. Однак інші повір’я говорять про те, що забарвлення не відіграє жодної ролі.

Народні прикмети та повір'я, пов'язані з кішками

 1. Також котиків наділяють функціями лікаря. Якщо вусатий друг постійно лягає на місце, де людина зазнає дискомфорту, значить мурлика намагається вилікувати свого господаря.
 2. Також за поведінкою котів визначали погоду:
 • якщо хвостатий згорнувся клубком або ховаємо носик у лапи-до похолодання
 • якщо ж навпаки, кіт спить животиком нагору – до спекотної погоди
 • якщо котик намиває лапки і ними пригладжує шерсть на голові – буде ясна, тепла погода
 • чухає за вухом-до дощу
 1. Для того, щоб у справах супроводжував успіх, перед виходом з будинку потрібно погладити мурлика по животику.
 2. 7.Велике значення надається снам, у яких людина бачив кішку:
 • біла кішка – на радість і приємним новинам
 • кішка темного забарвлення-в оточенні людини є хибний друг
 • кошенята-до дрібних турбот
 1. Також вважається, що наші друзі, що мурчать, мають особливий зв’язок з тонким світом і є зберігачами доброї енергетики будинку.

Related posts

Leave a Comment